Welkom - Nieuws

De Postgalop april 2019

Carlijn

Weer veel kleine weetjes etc.

Klik hierPG20190415

Startlijst OW 7 april

Bij deze de startlijst van de onderlinge wedstrijd op 7 april

Dressuur 10.00u

10.00u  Marjon Geerdes         Z1 proef 25

Baan ombouwen

10.16u  Linda de Ruijter          L1 proef 9

10.24u  Elsa Welp                   B proef 5

10.32u  Krista Delvoye            L1 proef 9

10.38u  Linda de Ruijter          L1 proef 10

10.46u  Krista Delvoye            L1 proef 10

 

TREC Groep 1 10.30u tot 11.30u

Dionne, Elsa, Annabel, Lise

 

TREC Groep 2 11.30u tot 12.30u

Nova, Rosanne, Tess, Charissa

 

TREC groep 2 12.30u tot 13.45u

Brittany, Jet, Margret, Agnes, Krista

 

Postgalop december 2018

20181203_123757_kerstkaart

Het heeft eventjes geduurd, maar de nieuwe Postgalop is er.

Veel kleine weetjes en stof ter oefening.

Klik hierPG20181208

Jos Bakker overleden

Afgelopen zaterdag 9 juni 2018 is Jos Bakker totaal onverwachts overleden. Ook bij de Commandeurs  zullen wij Jos missen.

 

Jos Bakker

Stephanie overleden

Afgelopen donderdag 31 mei 2018 is Stephanie Lubbers – Aarts overleden.

Ook bij de Commandeurs zullen wij Stephanie missen.

 

Rouwkaart stephanie

startlijst onderlinge wedstrijd 22 april

Tijd Proef Les Naam Naam Pony/Paard TREC Fotoshoot
9.30u M1 17 x Rosanne Zwaan Dancer 10.00u tot 11.00u Actie 9.30u tot 10.00u
9.55u M2 21&22 x Marleen Stengs Noortje portret 11.30u tot 12.00u
10.30u M1 17 Adrie Duin Nadja 11.15 tot 12.15u
10.38u L2 13 Merije Baltus Doortje
10:46u L2 13 Joke Muijen Beau 11.15 tot 12.15u Actie 10.30 tot 11.00u
10:54u B5 Elsa Welp Don 11.15 tot 12.15u
11.02u L1 9 Krista Delvoye Lisanne
11.10u B5 Kiomi Kok Monty 10.00u tot 11.00u Portret 12.30u tot 13.00u
11.18u L10 Krista Delvoye Lisanne
11:26u B5 x Nova Serpentini Kandy 10.00u tot 11.00u
11.51u B5 x Charissa v.d. Poel Floris 10.00u tot 11.00u actie 12.00 tot 12.30
12.16u B5 x Renate van Houts Wesco B
Margret Beentjes Face 11.15u tot 12.15u Actie 11.00u tot 11.30
Ingeborg van der Heijdt Earl Sinclair Portret 10.00u tot 10.30u
Om 13:15 prijs uitreiking